Lekarz psychiatra - Warszawa

Zespół Instytutu Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości, w skrócie INZPiRO, to cała grupa wykwalifikowanych psychiatrów oraz psychoterapeutów. Zgodnie ze stanem najnowszej nauki Instytut wychodzi z założenia, że zastosowanie zarówno metod farmakologicznych, jak i rozmów indywidualnych z terapeutą bądź grupowych może być w różnorakich sytuacjach życiowych najbardziej efektowną metodą na szybką poprawę dylematów, trudności, problemów i zaburzeń związanych z ludzką psychiką. Do lekarza psychiatry w Warszawie najczęściej zgłaszają się osoby, które zaniepokojone są np.:
  • zmianami w zachowaniu, zainteresowaniu różnymi rzeczami,

  • trwającym uczuciem smutku, przygnębienia,

  • stany lęku czy niepokoju,

  • zaburzenia snu, problemy z zasypianiem.Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji – psychiatra może pomóc ci odnaleźć równowagę dzięki odpowiednim środkom. Jednakże szerokie grono pracowników INZPiRO znających obszary swojej ekspertyzy oznacza, że jeśli stwierdzona zostanie inna, przydatniejsza w danym przypadku metoda terapii, można łatwo z niej skorzystać.Zbiór specjalistów psychiatrii i psychoterapiiW kadrze INZPiRO znaleźć można licznych psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów wyszkolonych w wielu czołowych warszawskich i nie tylko uczelniach. Wielu z nich posiada specjalizacje wyjątkowo przydatne w typowych częstych problemach znanych licznym mieszkańcom Warszawy, jak na przykład zaburzenia snu, depresja, alkoholizm. Znają też czasem różne języki obce krajów Zachodu i Wschodu na poziomie pozwalającym profesjonalnie pomagać klientom z zagranicy. Szczególnie liczna jest grupa psychoterapeutów, których praca wymaga zawsze poświęcenia klientom odpowiedniej ilości czasu. Na stronie INZPiRO pod adresem http://psychoterapeuci.pl można zobaczyć całą listę i przekonać się o bogatych kompetencjach pracowników.


Psycholog i psychiatria

  • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242

Zobacz także:

Ortopeda USG - Warszawa

Ortopeda USG - Warszawa

Usuwanie żylaków - Poznań

Usuwanie żylaków - Poznań

Psycholog w Poznaniu niedrogo

Psycholog w Poznaniu niedrogo

Poznaj salon piękności MASI

Poznaj salon piękności MASI

Młodzież też może się uzależnić

Młodzież też może się uzależnić