Opieka nad osobami starszymi

LAXO Care, które proponuje opiekę nad seniorami, osobami chorymi oraz niepełnosprawnymi współpracuje z ponad 400 opiekunami, którzy zajmują się pacjentami na terenie Niemiec. Dzięki takim wyjazdom, pracownicy mają szansę na zdecydowanie wyższe wynagrodzenie niż na terenie Polski. LAXO Care oferuje w pełni bezpieczne i legalne miejsca pracy i zachęca wszystkie osoby zainteresowane pracą w tej dziedzinie, którzy cechują się:
- odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami, dzięki któremu będą wiedzieli jak zachowywać się w każdej sytuacji oraz będą w stanie pomóc swojemu pacjentowi we wszystkich czynnościach
- dużą cierpliwością, która jest niezbędna przy codziennych kontaktach w osobami wymagającymi opiekami,
- empatią, która sprawia, że pracownik będzie chętny do pomocy, a relacje między pacjentem i opiekunem będą przyjazne, oraz obie strony będą czuły się komfortowo
- odpowiedzialnością, dzięki której żadna czynność nie będzie zaniedbana, a pacjent będzie objęty należytą pomocą przez cały czas pobytu opiekuna.

Warunki oferowane przez firmę LAXO Care

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech jest zajęciem dla Ciebie, jeśli posiadasz powyższe cechy oraz posiadasz doświadczenie w kontaktach z osobami potrzebującymi. Każdy pracownik firmy ma zapewnione komfortowe warunki oraz umowę. Dzięki elastyczności, LAXO Care proponuje opiekunom różne kontrakty, począwszy od tymczasowej współpracy na 1 miesiąc, skończywszy na rocznej umowie. Miarą sukcesu tej działalności są warunki, w jakich pracuje każdy opiekun oraz pomoc, którą dostaje każdy pacjent. Jeżeli poszukujesz solidnej firmy, która zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort psychiczny podczas pobytu w Niemczech, dołącz do grona pracowników LAXO Care.


LAXO CARE SP. Z O. O.
Solidarności 115/2
00-140 Warszawa
tel. +48 61 666 2993

Zobacz także:

Księgi rachunkowe - Białystok

Księgi rachunkowe - Białystok