Regały półkowe

Regał półkowy pomaga w organizacji przestrzeni magazynowych. Niezależnie od ilości, rodzaju rzeczy, które są przechowywane w magazynie, te regały zorganizują przestrzeń tak, że wszystko się zmieści. Nadają się szczególnie do magazynów, w których obsługa odbywa się z pomocą człowieka. Regały te dają pełną swobodę do dostępu do rzeczy, które są na nich przechowywane. Poza tym, że dobrze sprawdzają się w magazynach z obsługą człowieka, to też dobre są szczególnie do takich, w których obrót produktów jest duży. Nie posiadają zbędnych osłon, ochrony – po prostu kładzie się rzeczy i zabiera. To dobre ułatwienie dla pracowników. Możliwość budowania ich do góry, daje też duże pole manewru w kwestii przestrzeni. Im wyższe regały, tym większa przestrzeń przechowywania takiego magazynu.

Regały w magazynachMagazyny to specyficzne miejsca, ponieważ wymagają konkretnego i zorganizowanego planu przestrzeni oraz działania. Regały w nich sprawdzą się idealnie ponieważ:
  • im więcej regałów, tym większa przestrzeń przechowywania,

  • łatwy montaż, bez użycia śrub,

  • wysoka odporność na np. wagę bo aż do 1000 kg,

  • regały malowane proszkowo,

  • szybka możliwość zmiany wysokości bądź głębokości.W ofercie firmy Rema z Poznania, znaleźć Państwo mogą różne możliwości doboru takich regałów. Istnieją różne głębokości, szerokości i wysokości. Możliwość doboru i własnej budowy, daje wielką swobodę i przewagę nad innymi rozwiązaniami urządzenia magazynów. Regały zbudowane z półek są też wytrzymałe na te zmiany, na ciężar i na przewożenie.REMA STORAGE SOLUTIONS
Iłowska 22A
61-311 Poznań
tel. +48 61 307 0510

Zobacz także:

Drewniany taras

Drewniany taras

Tapeta dla dzieci

Tapeta dla dzieci

ArtSzafy – szafy biurowe

ArtSzafy – szafy biurowe

Sprzedaż rolet i żaluzji

Sprzedaż rolet i żaluzji

Ice-klima - profesjonalne usługi i jakościowe produkty

Ice-klima - profesjonalne usługi i jakościowe produkty